Techniczna konferencjaCloud & Data Center dla inżynierów i architektów.
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

The most technical Data Center Conference
gathering tens of witty engineers.

2017-04-27

Infrastruktura to przyszłość!20 kwietnia 2017 w warszawskiej Babce do Wynajęcia odbyła się trzecia edycja konferencji infraXstructure. Jak co roku wydarzenie stało się okazją do spotkania przedstawicieli przeróżnych grup branży IT. Wśród najczęściej poruszanych tematów nie zabrakło oczywiście Data Center, Cloud oraz DevOps. Tak duży sukces infraXstructure 2017 nie byłby możliwy bez Waszego wsparcia i aktywnego uczestnictwa!

Prawdziwym hitem okazał się warsztat przygotowany przez Emila Wasilewskiego. Szkolenie dotyczące infrastruktury definiowanej programowo w Microsoft Azure przyciągnęło wielu osób odpowiedzialnych za zarządzanie i wdrażanie środowisk w chmurze.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje Kamila Stawiarskiego oraz Kamila Boratyńskiego, które skutecznie aktywowały słuchaczy do ożywionych dyskusji.

Dziękujemy partnerom!

Trzecią edycję wspierali Atman, beyond.pl, Fima, Intel, Nokia/Riverbed oraz Zerto. Wszyscy partnerzy zostali ocenieni bardzo pozytywnie przez uczestników konferencji. Najwięcej głosów uznania zebrał w tym roku Zerto, który także dostał najwyższą ocenę za swój wykład: “IT Resilience - Odzyskiwanie z Ransomware w ciągu kilku minut z Zerto”. Serdecznie dziękujemy firmom partnerskim za wsparcie i zaufanie, którym nas obdarzyliście - sukces infraXstructure bez Waszej pomocy nie byłby kompletny!

infraXstructure 2017 może też pochwalić się największą liczbą partnerów medialnych oraz community! Tym razem informacje o konferencji pojawiły się w ponad 10 portalach informacyjnych, a merytorykę wydarzenia opisywało siedmiu blogerów, zajmujących się tematyką Data Center i Cloud.

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów na Facebooku i Twitterze, gdzie już niebawem pojawią się zdjęcia z konferencji!